LP152M200H4P3
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
LP152M200H4P3 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: LP152M200H4P3
Producator / Marca: Cornell Dubilier Electronics
Descrierea produsului CAP ALUM 1500UF 20% 200V SNAP
Foi de date: LP152M200H4P3.pdf
  • Mesaj
Specificațiile LP152M200H4P3
Număr parc LP152M200H4P3 Producător Cornell Dubilier Electronics
Descriere CAP ALUM 1500UF 20% 200V SNAP Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 4657 pcs Fișa cu date LP152M200H4P3.pdf
Tensiune - evaluat 200V Toleranţă ±20%
Suprafața de montare a terenului - Dimensiune / Dimensiune 1.378" Dia (35.00mm)
Serie LP Ripple Current @ Low Frequency 3.33A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 4.662A @ 100kHz Evaluări -
Polarizare Polar ambalare Bulk
Pachet / Caz Radial, Can - Snap-In Temperatura de Operare -40°C ~ 105°C
Tipul de montare Through Hole Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Durată de viață @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C Spațiul de plumb 0.394" (10.00mm)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) 1.772" (45.00mm)
ESR (rezistență în serie echivalentă) 134 mOhm @ 120Hz descriere detaliata 1500µF 200V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 134 mOhm @ 120Hz 1000 Hrs @ 105°C
capacitanță 1500µF Aplicații General Purpose