LP151M200A1P3
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
LP151M200A1P3 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: LP151M200A1P3
Producator / Marca: Cornell Dubilier Electronics
Descrierea produsului CAP ALUM 150UF 20% 200V SNAP
Foi de date: LP151M200A1P3.pdf
  • Mesaj
Specificațiile LP151M200A1P3
Număr parc LP151M200A1P3 Producător Cornell Dubilier Electronics
Descriere CAP ALUM 150UF 20% 200V SNAP Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 5911 pcs Fișa cu date LP151M200A1P3.pdf
Tensiune - evaluat 200V Toleranţă ±20%
Suprafața de montare a terenului - Dimensiune / Dimensiune 0.866" Dia (22.00mm)
Serie LP Ripple Current @ Low Frequency 509mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 712.6mA @ 100kHz Evaluări -
Polarizare Polar ambalare Bulk
Pachet / Caz Radial, Can - Snap-In Temperatura de Operare -40°C ~ 105°C
Tipul de montare Through Hole Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Durată de viață @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C Spațiul de plumb 0.394" (10.00mm)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) 0.984" (25.00mm)
ESR (rezistență în serie echivalentă) 1.65 Ohm @ 120Hz descriere detaliata 150µF 200V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 1.65 Ohm @ 120Hz 1000 Hrs @ 105°C
capacitanță 150µF Aplicații General Purpose