DPP4S33K
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
DPP4S33K Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: DPP4S33K
Producator / Marca: Cornell Dubilier Electronics
Descrierea produsului CAP FILM 0.033UF 10% 400VDC RAD
Foi de date: DPP4S33K.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
  • Mesaj
Specificațiile DPP4S33K
Număr parc DPP4S33K Producător Cornell Dubilier Electronics
Descriere CAP FILM 0.033UF 10% 400VDC RAD Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 4609 pcs Fișa cu date DPP4S33K.pdf
Evaluarea tensiunii - DC 400V Tensiunea nominală - AC 250V
Toleranţă ±10% terminare PC Pins
Dimensiune / Dimensiune 0.768" L x 0.394" W (19.50mm x 10.00mm) Serie DPP
Evaluări - ambalare Bulk
Pachet / Caz Radial Temperatura de Operare -55°C ~ 105°C
Tipul de montare Through Hole Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Spațiul de plumb 0.591" (15.00mm) Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Înălțime - așezată (Max) 0.787" (20.00mm) Caracteristici Low ESR
Material dielectric Polypropylene (PP), Metallized descriere detaliata 0.033µF Film Capacitor 250V 400V Polypropylene (PP), Metallized Radial
capacitanță 0.033µF Aplicații High Frequency, Switching
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
DPP4S33K-F
DPP4S33K-F
Producători: Cornell Dubilier Electronics
Descriere: CAP FILM 0.033UF 10% 400VDC RAD