DPP4S22K-F
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
DPP4S22K-F Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: DPP4S22K-F
Producator / Marca: Cornell Dubilier Electronics
Descrierea produsului CAP FILM 0.022UF 10% 400VDC RAD
Foi de date: DPP4S22K-F.pdf
  • Mesaj
Specificațiile DPP4S22K-F
Număr parc DPP4S22K-F Producător Cornell Dubilier Electronics
Descriere CAP FILM 0.022UF 10% 400VDC RAD Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 6953 pcs Fișa cu date DPP4S22K-F.pdf
Evaluarea tensiunii - DC 400V Tensiunea nominală - AC 250V
Toleranţă ±10% terminare PC Pins
Dimensiune / Dimensiune 0.768" L x 0.394" W (19.50mm x 10.00mm) Serie DPP
Evaluări - ambalare Bulk
Pachet / Caz Radial Temperatura de Operare -55°C ~ 105°C
Tipul de montare Through Hole Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Spațiul de plumb 0.591" (15.00mm) Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Înălțime - așezată (Max) 0.787" (20.00mm) Caracteristici Low ESR
Material dielectric Polypropylene (PP), Metallized descriere detaliata 0.022µF Film Capacitor 250V 400V Polypropylene (PP), Metallized Radial
capacitanță 0.022µF Aplicații High Frequency, Switching