CDV19FF272JO3F
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
CDV19FF272JO3F Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: CDV19FF272JO3F
Producator / Marca: Cornell Dubilier Electronics
Descrierea produsului CAP MICA 2700PF 5% 1000V RADIAL
Foi de date: CDV19FF272JO3F.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
50 pcs
  • Mesaj
Specificațiile CDV19FF272JO3F
Număr parc CDV19FF272JO3F Producător Cornell Dubilier Electronics
Descriere CAP MICA 2700PF 5% 1000V RADIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 8579 pcs Fișa cu date CDV19FF272JO3F.pdf
Tensiune - evaluat 1kV Toleranţă ±5%
Dimensiune / Dimensiune 0.700" L x 0.340" W (17.80mm x 8.60mm) Serie CDV19
ambalare Bulk Pachet / Caz Radial
Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C Tipul de montare Through Hole
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Spațiul de plumb 0.344" (8.70mm)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) 0.571" (14.50mm)
Caracteristici General Purpose Material dielectric Mica
descriere detaliata 2700pF Mica Capacitor 1kV Radial capacitanță 2700pF