CDV19FF272JO3
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
CDV19FF272JO3 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: CDV19FF272JO3
Producator / Marca: Cornell Dubilier Electronics
Descrierea produsului CAP MICA 2700PF 5% 1KV RADIAL
Foi de date: CDV19FF272JO3.pdf
Statutul RoHs Solicitați verificarea inventarului / RoHS neconformă
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile CDV19FF272JO3
Număr parc CDV19FF272JO3 Producător Cornell Dubilier Electronics
Descriere CAP MICA 2700PF 5% 1KV RADIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Solicitați verificarea inventarului / RoHS neconformă
cantitate valabila 11912 pcs Fișa cu date CDV19FF272JO3.pdf
Tensiune - evaluat 1kV Toleranţă ±5%
Dimensiune / Dimensiune 0.701" L x 0.339" W (17.80mm x 8.60mm) Serie CDV19
ambalare Bulk Pachet / Caz Radial
Alte nume 338-3144
CDV19FF272JO3-ND
Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C
Tipul de montare Through Hole Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Spațiul de plumb 0.343" (8.70mm) Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Request inventory verification / RoHS non-compliant
Înălțime - așezată (Max) 0.571" (14.50mm) Caracteristici General Purpose
Material dielectric Mica descriere detaliata 2700pF Mica Capacitor 1kV Radial
capacitanță 2700pF