CD4FD910GO3F
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
CD4FD910GO3F Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: CD4FD910GO3F
Producator / Marca: Cornell Dubilier Electronics
Descrierea produsului CAP MICA 91PF 2% 500V RADIAL
Foi de date: CD4FD910GO3F.pdf
  • Mesaj
Specificațiile CD4FD910GO3F
Număr parc CD4FD910GO3F Producător Cornell Dubilier Electronics
Descriere CAP MICA 91PF 2% 500V RADIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 7961 pcs Fișa cu date CD4FD910GO3F.pdf
Tensiune - evaluat 500V Toleranţă ±2%
Dimensiune / Dimensiune 0.291" L x 0.110" W (7.40mm x 2.80mm) Serie CD4
ambalare Bulk Pachet / Caz Radial
Alte nume CD4FD910G03F Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C
Tipul de montare Through Hole Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Spațiul de plumb 0.098" (2.50mm) Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Înălțime - așezată (Max) 0.228" (5.80mm) Caracteristici RF, High Frequency
Material dielectric Mica descriere detaliata 91pF Mica Capacitor 500V Radial
capacitanță 91pF