CD4FD501FO3
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
CD4FD501FO3 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: CD4FD501FO3
Producator / Marca: Cornell Dubilier Electronics
Descrierea produsului CAP MICA 500PF 1% 500V RADIAL
Foi de date: CD4FD501FO3.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
  • Mesaj
Specificațiile CD4FD501FO3
Număr parc CD4FD501FO3 Producător Cornell Dubilier Electronics
Descriere CAP MICA 500PF 1% 500V RADIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 6942 pcs Fișa cu date CD4FD501FO3.pdf
Tensiune - evaluat 500V Toleranţă ±1%
Dimensiune / Dimensiune 0.339" L x 0.161" W (8.60mm x 4.10mm) Serie CD4
ambalare Bulk Pachet / Caz Radial
Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C Tipul de montare Through Hole
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Spațiul de plumb 0.098" (2.50mm)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Înălțime - așezată (Max) 0.311" (7.90mm)
Caracteristici RF, High Frequency Material dielectric Mica
descriere detaliata 500pF Mica Capacitor 500V Radial capacitanță 500pF