CD4CD150JO3F
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
CD4CD150JO3F Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: CD4CD150JO3F
Producator / Marca: Cornell Dubilier Electronics
Descrierea produsului CAP MICA 15PF 5% 500V RADIAL
Foi de date: CD4CD150JO3F.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
100 pcs
  • Mesaj
Specificațiile CD4CD150JO3F
Număr parc CD4CD150JO3F Producător Cornell Dubilier Electronics
Descriere CAP MICA 15PF 5% 500V RADIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 13912 pcs Fișa cu date CD4CD150JO3F.pdf
Tensiune - evaluat 500V Toleranţă ±5%
Dimensiune / Dimensiune 0.291" L x 0.110" W (7.40mm x 2.80mm) Serie CD4
ambalare Bulk Pachet / Caz Radial
Alte nume CD4CD150J03F Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C
Tipul de montare Through Hole Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Spațiul de plumb 0.098" (2.50mm) Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Înălțime - așezată (Max) 0.220" (5.60mm) Caracteristici RF, High Frequency
Material dielectric Mica descriere detaliata 15pF Mica Capacitor 500V Radial
capacitanță 15pF