CD4CD150DO3
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
CD4CD150DO3 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: CD4CD150DO3
Producator / Marca: Cornell Dubilier Electronics
Descrierea produsului CAP MICA 15PF 0.5PF 500V RADIAL
Foi de date: CD4CD150DO3.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
Preț de referință (în dolari SUA)
100 pcs
  • Mesaj
Specificațiile CD4CD150DO3
Număr parc CD4CD150DO3 Producător Cornell Dubilier Electronics
Descriere CAP MICA 15PF 0.5PF 500V RADIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 14295 pcs Fișa cu date CD4CD150DO3.pdf
Tensiune - evaluat 500V Toleranţă ±0.5pF
Dimensiune / Dimensiune 0.291" L x 0.110" W (7.40mm x 2.80mm) Serie CD4
ambalare Bulk Pachet / Caz Radial
Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C Tipul de montare Through Hole
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Spațiul de plumb 0.098" (2.50mm)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Înălțime - așezată (Max) 0.220" (5.60mm)
Caracteristici RF, High Frequency Material dielectric Mica
descriere detaliata 15pF Mica Capacitor 500V Radial capacitanță 15pF