CD30FD103FO3F
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
CD30FD103FO3F Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: CD30FD103FO3F
Producator / Marca: Cornell Dubilier Electronics
Descrierea produsului CAP MICA 10000PF 1% 500V RADIAL
Foi de date: CD30FD103FO3F.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile CD30FD103FO3F
Număr parc CD30FD103FO3F Producător Cornell Dubilier Electronics
Descriere CAP MICA 10000PF 1% 500V RADIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 4282 pcs Fișa cu date CD30FD103FO3F.pdf
Tensiune - evaluat 500V Toleranţă ±1%
Dimensiune / Dimensiune 0.799" L x 0.339" W (20.30mm x 8.60mm) Serie CD30
ambalare Bulk Pachet / Caz Radial
Alte nume 338-3054
CD30FD103F03F
CD30FD103FO3F-ND
Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C
Tipul de montare Through Hole Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Spațiul de plumb 0.437" (11.10mm) Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Înălțime - așezată (Max) 0.890" (22.60mm) Caracteristici General Purpose
Material dielectric Mica descriere detaliata 10000pF Mica Capacitor 500V Radial
capacitanță 10000pF
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
CD30FC303GO3
CD30FC303GO3
Producători: Cornell Dubilier Electronics
Descriere: CAP MICA 0.03UF 2% 300V RADIAL
In stoc: 2510 pcs
Descarca: CD30FC303GO3.pdf
RFQ
CD30FD113FO3
CD30FD113FO3
Descriere: CAP MICA 0.011UF 1% 500V RADIAL
In stoc: 4358 pcs
Descarca: CD30FD113FO3.pdf
RFQ
CD30FD103FO3
CD30FD103FO3
Descriere: CAP MICA 10000PF 1% 500V RADIAL