CD30FD103FO3
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
CD30FD103FO3 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: CD30FD103FO3
Producator / Marca: Cornell Dubilier Electronics
Descrierea produsului CAP MICA 10000PF 1% 500V RADIAL
Foi de date: CD30FD103FO3.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
Preț de referință (în dolari SUA)
50 pcs
  • Mesaj
Specificațiile CD30FD103FO3
Număr parc CD30FD103FO3 Producător Cornell Dubilier Electronics
Descriere CAP MICA 10000PF 1% 500V RADIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 6060 pcs Fișa cu date CD30FD103FO3.pdf
Tensiune - evaluat 500V Toleranţă ±1%
Dimensiune / Dimensiune 0.799" L x 0.339" W (20.30mm x 8.60mm) Serie CD30
ambalare Bulk Pachet / Caz Radial
Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C Tipul de montare Through Hole
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Spațiul de plumb 0.437" (11.10mm)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Înălțime - așezată (Max) 0.890" (22.60mm)
Caracteristici General Purpose Material dielectric Mica
descriere detaliata 10000pF Mica Capacitor 500V Radial capacitanță 10000pF