CD17FD271JO3F
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
CD17FD271JO3F Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: CD17FD271JO3F
Producator / Marca: Cornell Dubilier Electronics
Descrierea produsului CAP MICA 270PF 5% 500V RADIAL
Foi de date: CD17FD271JO3F.pdf
  • Mesaj
Specificațiile CD17FD271JO3F
Număr parc CD17FD271JO3F Producător Cornell Dubilier Electronics
Descriere CAP MICA 270PF 5% 500V RADIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 44592 pcs Fișa cu date CD17FD271JO3F.pdf
Tensiune - evaluat 500V Toleranţă ±5%
Dimensiune / Dimensiune 0.469" L x 0.209" W (11.90mm x 5.30mm) Serie CD17
ambalare Bulk Pachet / Caz Radial
Alte nume CD17FD271J03F Temperatura de Operare -55°C ~ 150°C
Tipul de montare Through Hole Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Spațiul de plumb 0.232" (5.90mm) Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Înălțime - așezată (Max) 0.390" (9.90mm) Caracteristici RF, High Q, Low Loss
Material dielectric Mica descriere detaliata 270pF Mica Capacitor 500V Radial
capacitanță 270pF