CD17FD271JO3
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
CD17FD271JO3 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: CD17FD271JO3
Producator / Marca: Cornell Dubilier Electronics
Descrierea produsului CAP MICA 270PF 5% 500V RADIAL
Foi de date: CD17FD271JO3.pdf
  • Mesaj
Specificațiile CD17FD271JO3
Număr parc CD17FD271JO3 Producător Cornell Dubilier Electronics
Descriere CAP MICA 270PF 5% 500V RADIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 44451 pcs Fișa cu date CD17FD271JO3.pdf
Tensiune - evaluat 500V Toleranţă ±5%
Dimensiune / Dimensiune 0.469" L x 0.209" W (11.90mm x 5.30mm) Serie CD17
ambalare Bulk Pachet / Caz Radial
Temperatura de Operare -55°C ~ 150°C Tipul de montare Through Hole
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Spațiul de plumb 0.232" (5.90mm)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Înălțime - așezată (Max) 0.390" (9.90mm)
Caracteristici RF, High Q, Low Loss Material dielectric Mica
descriere detaliata 270pF Mica Capacitor 500V Radial capacitanță 270pF
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
CD17FD361JO3
CD17FD361JO3
Producători: Cornell Dubilier Electronics
Descriere: CAP MICA 360PF 5% 500V RADIAL
In stoc: 40357 pcs
Descarca: CD17FD361JO3.pdf
RFQ
CD17FD241JO3
CD17FD241JO3
Descriere: CAP MICA 240PF 5% 500V RADIAL
In stoc: 49926 pcs
Descarca: CD17FD241JO3.pdf
RFQ
CD17FD271JO3F
CD17FD271JO3F
Descriere: CAP MICA 270PF 5% 500V RADIAL