CD16FD102JO3F
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
CD16FD102JO3F Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: CD16FD102JO3F
Producator / Marca: Cornell Dubilier Electronics
Descrierea produsului CAP MICA 1000PF 5% 500V RADIAL
Foi de date: CD16FD102JO3F.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
100 pcs
  • Mesaj
Specificațiile CD16FD102JO3F
Număr parc CD16FD102JO3F Producător Cornell Dubilier Electronics
Descriere CAP MICA 1000PF 5% 500V RADIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 39458 pcs Fișa cu date CD16FD102JO3F.pdf
Tensiune - evaluat 500V Toleranţă ±5%
Dimensiune / Dimensiune 0.461" L x 0.181" W (11.70mm x 4.60mm) Serie CD16
ambalare Bulk Pachet / Caz Radial
Alte nume CD16FD102J03F Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C
Tipul de montare Through Hole Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Spațiul de plumb 0.234" (5.94mm) Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Înălțime - așezată (Max) 0.500" (12.70mm) Caracteristici RF, High Q, Low Loss
Material dielectric Mica descriere detaliata 1000pF Mica Capacitor 500V Radial
capacitanță 1000pF