CD16FD101JO3
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
CD16FD101JO3 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: CD16FD101JO3
Producator / Marca: Cornell Dubilier Electronics
Descrierea produsului CAP MICA 100PF 5% 500V RADIAL
Foi de date: CD16FD101JO3.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
Preț de referință (în dolari SUA)
250 pcs
  • Mesaj
Specificațiile CD16FD101JO3
Număr parc CD16FD101JO3 Producător Cornell Dubilier Electronics
Descriere CAP MICA 100PF 5% 500V RADIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 113428 pcs Fișa cu date CD16FD101JO3.pdf
Tensiune - evaluat 500V Toleranţă ±5%
Dimensiune / Dimensiune 0.429" L x 0.150" W (10.90mm x 3.80mm) Serie CD16
ambalare Bulk Pachet / Caz Radial
Temperatura de Operare -55°C ~ 150°C Tipul de montare Through Hole
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Spațiul de plumb 0.234" (5.94mm)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Înălțime - așezată (Max) 0.461" (11.70mm)
Caracteristici RF, High Q, Low Loss Material dielectric Mica
descriere detaliata 100pF Mica Capacitor 500V Radial capacitanță 100pF