CD15FD391FO3F
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
CD15FD391FO3F Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: CD15FD391FO3F
Producator / Marca: Cornell Dubilier Electronics
Descrierea produsului CAP MICA 390PF 1% 500V RADIAL
Foi de date: CD15FD391FO3F.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile CD15FD391FO3F
Număr parc CD15FD391FO3F Producător Cornell Dubilier Electronics
Descriere CAP MICA 390PF 1% 500V RADIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 19793 pcs Fișa cu date CD15FD391FO3F.pdf
Tensiune - evaluat 500V Toleranţă ±1%
Dimensiune / Dimensiune 0.469" L x 0.209" W (11.90mm x 5.30mm) Serie CD15
ambalare Bulk Pachet / Caz Radial
Alte nume 338-2989
CD15FD391F03F
CD15FD391FO3F-ND
Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C
Tipul de montare Through Hole Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Spațiul de plumb 0.232" (5.90mm) Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Înălțime - așezată (Max) 0.390" (9.90mm) Caracteristici General Purpose
Material dielectric Mica descriere detaliata 390pF Mica Capacitor 500V Radial
capacitanță 390pF