CD15FD391FO3
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
CD15FD391FO3 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: CD15FD391FO3
Producator / Marca: Cornell Dubilier Electronics
Descrierea produsului CAP MICA 390PF 1% 500V RADIAL
Foi de date: CD15FD391FO3.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
  • Mesaj
Specificațiile CD15FD391FO3
Număr parc CD15FD391FO3 Producător Cornell Dubilier Electronics
Descriere CAP MICA 390PF 1% 500V RADIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 26235 pcs Fișa cu date CD15FD391FO3.pdf
Tensiune - evaluat 500V Toleranţă ±1%
Dimensiune / Dimensiune 0.469" L x 0.209" W (11.90mm x 5.30mm) Serie CD15
ambalare Bulk Pachet / Caz Radial
Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C Tipul de montare Through Hole
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Spațiul de plumb 0.232" (5.90mm)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Înălțime - așezată (Max) 0.390" (9.90mm)
Caracteristici General Purpose Material dielectric Mica
descriere detaliata 390pF Mica Capacitor 500V Radial capacitanță 390pF