CD10FD151JO3
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
CD10FD151JO3 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: CD10FD151JO3
Producator / Marca: Cornell Dubilier Electronics
Descrierea produsului CAP MICA 150PF 5% 500V RADIAL
Foi de date: CD10FD151JO3.pdf
  • Mesaj
Specificațiile CD10FD151JO3
Număr parc CD10FD151JO3 Producător Cornell Dubilier Electronics
Descriere CAP MICA 150PF 5% 500V RADIAL Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 49907 pcs Fișa cu date CD10FD151JO3.pdf
Tensiune - evaluat 500V Toleranţă ±5%
Dimensiune / Dimensiune 0.382" L x 0.209" W (9.70mm x 5.30mm) Serie CD10
ambalare Bulk Pachet / Caz Radial
Alte nume 338-2812 Temperatura de Operare -55°C ~ 125°C
Tipul de montare Through Hole Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Spațiul de plumb 0.142" (3.60mm) Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Înălțime - așezată (Max) 0.358" (9.10mm) Caracteristici General Purpose
Material dielectric Mica descriere detaliata 150pF Mica Capacitor 500V Radial
capacitanță 150pF