| Descriere | CAP MICA 150PF 1% 500V RADIAL | Condiții libere de stare / stare RoHS | Plumb fără RoHS / RoHS |
| cantitate valabila | 18886 pcs | Fișa cu date | CD10FD151FO3F.pdf |
| Tensiune - evaluat | 500V | Toleranţă | ±1% |
| Dimensiune / Dimensiune | 0.382" L x 0.209" W (9.70mm x 5.30mm) | Serie | CD10 |
| ambalare | Bulk | Pachet / Caz | Radial |
| Alte nume | 338-2938 CD10FD151F03F CD10FD151FO3F-ND |
Temperatura de Operare | -55°C ~ 125°C |
| Tipul de montare | Through Hole | Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Spațiul de plumb | 0.142" (3.60mm) | Condiții de stare fără plumb / stare RoHS | Lead free / RoHS Compliant |
| Înălțime - așezată (Max) | 0.358" (9.10mm) | Caracteristici | General Purpose |
| Material dielectric | Mica | descriere detaliata | 150pF Mica Capacitor 500V Radial |
| capacitanță | 150pF |