381LX331M250K012
Cornell Dubilier Electronics (CDE)Cornell Dubilier Electronics (CDE)
381LX331M250K012 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 381LX331M250K012
Producator / Marca: Cornell Dubilier Electronics
Descrierea produsului CAP ALUM 330UF 20% 250V SNAP
Foi de date: 381LX331M250K012.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 381LX331M250K012
Număr parc 381LX331M250K012 Producător Cornell Dubilier Electronics (CDE)
Descriere CAP ALUM 330UF 20% 250V SNAP Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 18888 pcs Fișa cu date 381LX331M250K012.pdf
Toleranţă 330µF Suprafața de montare a terenului 0.394" (10.00mm)
Dimensiune / Dimensiune 1.181" Dia (30.00mm) Serie 381LX
Starea RoHS Bulk Ripple Current - Frecvență scăzută General Purpose
Ripplu curent Polar Polarizare Radial, Can - Snap-In
Pitch - Conector 250V Pachet / Caz -
Alte nume 338-2728
381LX331M250K012-ND
Temperatura de Operare -40°C ~ 105°C
Numărul de condensatori 1.2A @ 120Hz Tipul de montare Through Hole
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Codul producătorului 381LX331M250K012
Durată de viață @ Temp. - Impedanta -
Înălțime - așezată (Max) 1.063" (27.00mm) Descriere extinsă 330µF 250V Aluminum Capacitors Radial, Can - Snap-In 3000 Hrs @ 105°C
ESR (rezistență în serie echivalentă) ±20% Descriere CAP ALUM 330UF 20% 250V SNAP
Aplicații 3000 Hrs @ 105°C