381LX331M250H022
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
Cornell Dubilier Electronics
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: 381LX331M250H022
Producator / Marca: Cornell Dubilier Electronics
Descrierea produsului CAP ALUM 330UF 20% 250V SNAP
Foi de date: 381LX331M250H022.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 381LX331M250H022
Număr parc 381LX331M250H022 Producător Cornell Dubilier Electronics
Descriere CAP ALUM 330UF 20% 250V SNAP Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 40432 pcs Fișa cu date 381LX331M250H022.pdf
Tensiune - evaluat 250V Toleranţă ±20%
Suprafața de montare a terenului - Dimensiune / Dimensiune 0.866" Dia (22.00mm)
Serie 381LX Ripple Current @ Low Frequency 1.2A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 1.7A @ 20kHz Evaluări -
Polarizare Polar ambalare Bulk
Pachet / Caz Radial, Can - Snap-In Temperatura de Operare -40°C ~ 105°C
Tipul de montare Through Hole Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Durată de viață @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C Spațiul de plumb 0.394" (10.00mm)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Înălțime - așezată (Max) 1.260" (32.00mm)
ESR (rezistență în serie echivalentă) 502 mOhm @ 120Hz descriere detaliata 330µF 250V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 502 mOhm @ 120Hz 3000 Hrs @ 105°C
capacitanță 330µF Aplicații General Purpose