SM-43TB102
Copal ElectronicsCopal Electronics
Copal Electronics
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: SM-43TB102
Producator / Marca: Copal Electronics
Descrierea produsului TRIMMER 1K OHM 0.25W GW SIDE ADJ
Foi de date: SM-43TB102.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile SM-43TB102
Număr parc SM-43TB102 Producător Copal Electronics
Descriere TRIMMER 1K OHM 0.25W GW SIDE ADJ Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 54943 pcs Fișa cu date SM-43TB102.pdf
Toleranţă ±10% Stilul de terminare Gull Wing
Coeficientul de temperatură ±100ppm/°C Dimensiune / Dimensiune Square - 0.189" L x 0.181" W x 0.154" H (4.80mm x 4.60mm x 3.90mm)
Serie SM43 Material rezistiv Cermet
Rezistenţă 1 kOhms Putere (Wați) 0.25W, 1/4W
ambalare Tape & Reel (TR) Alte nume SM-43TB 1K OHM (102)
Numărul de viraje 5 Tipul de montare Surface Mount
descriere detaliata 1 kOhms 0.25W, 1/4W Gull Wing Surface Mount Trimmer Potentiometer Cermet 5 Turn Side Adjustment Tip de ajustare Side Adjustment