SM-43TA502
Copal ElectronicsCopal Electronics
SM-43TA502 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: SM-43TA502
Producator / Marca: Copal Electronics
Descrierea produsului TRIMMER 5K OHM 0.25W J LEAD SIDE
Foi de date: SM-43TA502.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile SM-43TA502
Număr parc SM-43TA502 Producător Copal Electronics
Descriere TRIMMER 5K OHM 0.25W J LEAD SIDE Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 60221 pcs Fișa cu date SM-43TA502.pdf
Toleranţă ±10% Stilul de terminare J Lead
Coeficientul de temperatură ±100ppm/°C Dimensiune / Dimensiune Square - 0.189" L x 0.181" W x 0.146" H (4.80mm x 4.60mm x 3.70mm)
Serie SM43 Material rezistiv Cermet
Rezistenţă 5 kOhms Putere (Wați) 0.25W, 1/4W
ambalare Tape & Reel (TR) Alte nume SM-43TA 5K OHM (502)
SM-43TA502TR
Numărul de viraje 5 Tipul de montare Surface Mount
descriere detaliata 5 kOhms 0.25W, 1/4W J Lead Surface Mount Trimmer Potentiometer Cermet 5 Turn Side Adjustment Tip de ajustare Side Adjustment