SM-42TX204
Copal ElectronicsCopal Electronics
SM-42TX204 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: SM-42TX204
Producator / Marca: Copal Electronics
Descrierea produsului TRIMMER 200K OHM 0.25W GW TOP
Foi de date: SM-42TX204.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
250 pcs
500 pcs
750 pcs
1250 pcs
2500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile SM-42TX204
Număr parc SM-42TX204 Producător Copal Electronics
Descriere TRIMMER 200K OHM 0.25W GW TOP Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 40332 pcs Fișa cu date SM-42TX204.pdf
Toleranţă ±10% Stilul de terminare Gull Wing
Coeficientul de temperatură ±100ppm/°C Dimensiune / Dimensiune Square - 0.189" L x 0.138" W x 0.201" H (4.80mm x 3.50mm x 5.10mm)
Serie SM42 Material rezistiv Cermet
Rezistenţă 200 kOhms Putere (Wați) 0.25W, 1/4W
ambalare Tape & Reel (TR) Alte nume SM-42TX 200K OHM (204)
SM-42TX204TR
Numărul de viraje 11 Tipul de montare Surface Mount
descriere detaliata 200 kOhms 0.25W, 1/4W Gull Wing Surface Mount Trimmer Potentiometer Cermet 11 Turn Top Adjustment Tip de ajustare Top Adjustment