SM-42TX202
Copal ElectronicsCopal Electronics
SM-42TX202 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: SM-42TX202
Producator / Marca: Copal Electronics
Descrierea produsului TRIMMER 2K OHM 0.25W GW TOP ADJ
Foi de date: SM-42TX202.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Mesaj
Specificațiile SM-42TX202
Număr parc SM-42TX202 Producător Copal Electronics
Descriere TRIMMER 2K OHM 0.25W GW TOP ADJ Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 28291 pcs Fișa cu date SM-42TX202.pdf
Toleranţă ±10% Stilul de terminare Gull Wing
Coeficientul de temperatură ±100ppm/°C Dimensiune / Dimensiune Square - 0.189" L x 0.138" W x 0.201" H (4.80mm x 3.50mm x 5.10mm)
Serie SM42 Material rezistiv Cermet
Rezistenţă 2 kOhms Putere (Wați) 0.25W, 1/4W
ambalare Cut Tape (CT) Alte nume SM-42TX202CT
Numărul de viraje 11 Tipul de montare Surface Mount
descriere detaliata 2 kOhms 0.25W, 1/4W Gull Wing Surface Mount Trimmer Potentiometer Cermet 11 Turn Top Adjustment Tip de ajustare Top Adjustment