CWX813-020.48M
Connor-WinfieldConnor-Winfield
CWX813-020.48M Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: CWX813-020.48M
Producator / Marca: Connor-Winfield
Descrierea produsului OSC XO 20.48MHZ LVCMOS SMD
Foi de date: CWX813-020.48M.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Mesaj
Specificațiile CWX813-020.48M
Număr parc CWX813-020.48M Producător Connor-Winfield
Descriere OSC XO 20.48MHZ LVCMOS SMD Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 34340 pcs Fișa cu date CWX813-020.48M.pdf
Tensiune - Aprovizionare 3.3V Tip XO (Standard)
Dimensiune / Dimensiune 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) Serie CWX813
Evaluări - ambalare Original-Reel®
Pachet / Caz 4-SMD, No Lead producție LVCMOS
Alte nume CW526DKR Temperatura de Operare -20°C ~ 70°C
Tipul de montare Surface Mount Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant
Înălțime - așezată (Max) 0.051" (1.30mm) Funcţie Enable/Disable
Frecvență Stabilitate ±25ppm Frecvență 20.48MHz
descriere detaliata 20.48MHz XO (Standard) LVCMOS Oscillator 3.3V Enable/Disable 4-SMD, No Lead Curent - aprovizionare (Max) 30mA