CWX813-015.36M
Connor-WinfieldConnor-Winfield
CWX813-015.36M Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: CWX813-015.36M
Producator / Marca: Connor-Winfield
Descrierea produsului OSC XO 15.36MHZ LVCMOS SMD
Foi de date: CWX813-015.36M.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
2000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile CWX813-015.36M
Număr parc CWX813-015.36M Producător Connor-Winfield
Descriere OSC XO 15.36MHZ LVCMOS SMD Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 71505 pcs Fișa cu date CWX813-015.36M.pdf
Tensiune - Aprovizionare 3.3V Tip XO (Standard)
Dimensiune / Dimensiune 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) Serie CWX813