6STF15PAZ04S30X
Prezentarea produsului
Număr parc: 6STF15PAZ04S30X
Producator / Marca: Conec
Descrierea produsului CONN D-SUB PLUG 15POS R/A SOLDER
Foi de date:
Preț de referință (în dolari SUA)
20 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 6STF15PAZ04S30X
Număr parc 6STF15PAZ04S30X Producător Conec
Descriere CONN D-SUB PLUG 15POS R/A SOLDER Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 1877 pcs Fișa cu date
Sârmă ecartament - Voltaj 100V
terminare Solder Dimensiunea cofetului, aspectul conectorului 2 (DA, A)
Materialul Shell, Finish Brass, Tin Plated Serie -
ambalare - Temperatura de Operare -25°C ~ 105°C
Număr de rânduri 2 Numărul de poziții 15
Ingress Protection IP67 - Dust Tight, Waterproof Materialul carcasei Thermoplastic
descriere detaliata 15 Position D-Sub Plug, Male Pins Connector Ratingul curent 7.5A
Tip de contact Signal Materiale de contact Copper Alloy
Formular de contact Machined Contactați Finish Thickness Flash
Contactați Finish Gold Tip conector Plug, Male Pins
Stilul conectorului D-Sub Culoare Black
Spațierea spatelui 0.465" (11.80mm)