6STF15PAZ03S40X
Prezentarea produsului
Număr parc: 6STF15PAZ03S40X
Producator / Marca: Conec
Descrierea produsului CONN D-SUB PLUG 15POS R/A SOLDER
Foi de date:
Preț de referință (în dolari SUA)
20 pcs
  • Mesaj
Specificațiile 6STF15PAZ03S40X
Număr parc 6STF15PAZ03S40X Producător Conec
Descriere CONN D-SUB PLUG 15POS R/A SOLDER Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 2276 pcs Fișa cu date
Sârmă ecartament - Voltaj 100V
terminare Solder Dimensiunea cofetului, aspectul conectorului 2 (DA, A)
Materialul Shell, Finish Brass, Tin Plated Serie -
ambalare - Temperatura de Operare -25°C ~ 105°C
Număr de rânduri 2 Numărul de poziții 15
Ingress Protection IP67 - Dust Tight, Waterproof Materialul carcasei Thermoplastic
descriere detaliata 15 Position D-Sub Plug, Male Pins Connector Ratingul curent 7.5A
Stilul conectorului D-Sub Culoare Black
Spațierea spatelui 0.465" (11.80mm)