UF3008-HF
Comchip TechnologyComchip Technology
Comchip Technology
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: UF3008-HF
Producator / Marca: Comchip Technology
Descrierea produsului DIODE GEN PURP 1KV 3A DO201AA
Foi de date: UF3008-HF.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
1200 pcs
  • Mesaj
Specificațiile UF3008-HF
Număr parc UF3008-HF Producător Comchip Technology
Descriere DIODE GEN PURP 1KV 3A DO201AA Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 779258 pcs Fișa cu date UF3008-HF.pdf
Tensiune - înainte (Vf) (Max) @ Dacă 1.7V @ 3A Tensiune - DC înapoi (Vr) (Max) 1000V
Pachetul dispozitivului furnizor DO-27 Viteză Fast Recovery = 200mA (Io)
Serie - Timp de recuperare invers (trr) 75ns
ambalare Bulk Pachet / Caz DO-201AA, DO-27, Axial
Temperatura de funcționare - Junction -55°C ~ 125°C Tipul de montare Through Hole
Tipul de diodă Standard descriere detaliata Diode Standard 1000V 3A Through Hole DO-27
Curenți - Scurgeri inverse @ Vr 5µA @ 1000V Curent - Mediu rectificat (Io) 3A
Capacitate @ Vr, F 30pF @ 4V, 1MHz