TV04A251J-HF
Comchip TechnologyComchip Technology
Comchip Technology
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: TV04A251J-HF
Producator / Marca: Comchip Technology
Descrierea produsului TVS DIODE 250VWM 405VC SMA
Foi de date: TV04A251J-HF.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
5000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile TV04A251J-HF
Număr parc TV04A251J-HF Producător Comchip Technology
Descriere TVS DIODE 250VWM 405VC SMA Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 548762 pcs Fișa cu date TV04A251J-HF.pdf
Tensiune - Standare inversă (tip) 1 Tensiune - Clamping (Max) @ Ipp 279V
Tensiune - Defalcare (Min) 250V Tensiune - Defalcare SMA (DO-214AC)
Tip Zener Serie -
Starea RoHS Tape & Reel (TR) Ripple Current - Frecvență scăzută General Purpose
Protecția liniei electrice 400W Power - vârf de vârf 990mA
Polarizare DO-214AC, SMA Temperatura de Operare -55°C ~ 150°C (TJ)
Tipul de montare Surface Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Codul producătorului TV04A251J-HF Descriere TVS DIODE 250VWM 405VC SMA
Curent - vârf de vârf (10 / 1000μs) 405V Capacitate @ Frecventa -