TV04A240J-HF
Comchip TechnologyComchip Technology
TV04A240J-HF Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: TV04A240J-HF
Producator / Marca: Comchip Technology
Descrierea produsului TVS DIODE 24V 38.9V SMA
Foi de date: TV04A240J-HF.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
5000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile TV04A240J-HF
Număr parc TV04A240J-HF Producător Comchip Technology
Descriere TVS DIODE 24V 38.9V SMA Condiții libere de stare / stare RoHS Plumb fără RoHS / RoHS
cantitate valabila 1008932 pcs Fișa cu date TV04A240J-HF.pdf
Tensiune - Standare inversă (tip) 24V Tensiune - Clamping (Max) @ Ipp 38.9V
Tensiune - Defalcare (Min) 26.7V Canale unidirecționale 1
Tip Zener Pachetul dispozitivului furnizor SMA (DO-214AC)
Serie - Protecția liniei electrice No
Power - vârf de vârf 400W ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz DO-214AC, SMA Temperatura de Operare -55°C ~ 150°C (TJ)
Tipul de montare Surface Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Curent - vârf de vârf (10 / 1000μs) 10.28A