CS2300CP-DZZR
Cirrus LogicCirrus Logic
Cirrus Logic
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: CS2300CP-DZZR
Producator / Marca: Cirrus Logic
Descrierea produsului IC CLK MULT CTRL PT LCO 10-MSOP
Foi de date: 1.CS2300CP-DZZR.pdf2.CS2300CP-DZZR.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
4000 pcs
  • Mesaj
Specificațiile CS2300CP-DZZR
Număr parc CS2300CP-DZZR Producător Cirrus Logic
cantitate valabila 15278 pcs Fișa cu date 1.CS2300CP-DZZR.pdf2.CS2300CP-DZZR.pdf
Tensiune - Aprovizionare 3.1 V ~ 3.5 V Tip Fanout Distribution, Fractional N Synthesizer
Pachetul dispozitivului furnizor 10-MSOP Serie -
Raport - intrare: ieșire 1:2 ambalare Tape & Reel (TR)
Pachet / Caz 10-TFSOP, 10-MSOP (0.118", 3.00mm Width) PLL Yes
producție Clock Alte nume 598-1406-2
CS2300CP-DZZR-ND
Temperatura de Operare -40°C ~ 85°C Numărul de circuite 1
Tipul de montare Surface Mount Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 3 (168 Hours)
Condiții de stare fără plumb / stare RoHS Lead free / RoHS Compliant Intrare Clock
Frecvență - Max 75MHz Divider / Multiplicator Yes/Yes