CS2300CP-DZZ
Cirrus LogicCirrus Logic
Cirrus Logic
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: CS2300CP-DZZ
Producator / Marca: Cirrus Logic
Descrierea produsului IC CLK MULT CTRL PT LCO 10-MSOP
Foi de date: 1.CS2300CP-DZZ.pdf2.CS2300CP-DZZ.pdf
Preț de referință (în dolari SUA)
192 pcs
  • Mesaj
Specificațiile CS2300CP-DZZ
Număr parc CS2300CP-DZZ Producător Cirrus Logic
cantitate valabila 9337 pcs Fișa cu date 1.CS2300CP-DZZ.pdf2.CS2300CP-DZZ.pdf
Tensiune - Aprovizionare 3.1 V ~ 3.5 V Tip Fanout Distribution, Fractional N Synthesizer
Pachetul dispozitivului furnizor 10-MSOP Serie -
Raport - intrare: ieșire 1:2 ambalare Tube
Pachet / Caz 10-TFSOP, 10-MSOP (0.118", 3.00mm Width) PLL Yes
producție Clock Temperatura de Operare -40°C ~ 85°C
Numărul de circuite 1 Tipul de montare Surface Mount
Intrare Clock Frecvență - Max 75MHz