GMB632PC35
Carlo GavazziCarlo Gavazzi
GMB632PC35 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: GMB632PC35
Producator / Marca: Carlo Gavazzi
Descrierea produsului CIR BRKR THERM 35A 240VAC/125VDC
Foi de date: GMB632PC35.pdf
  • Mesaj
Specificațiile GMB632PC35
Număr parc GMB632PC35 Producător Carlo Gavazzi
Descriere CIR BRKR THERM 35A 240VAC/125VDC Condiții libere de stare / stare RoHS
cantitate valabila 1748 pcs Fișa cu date GMB632PC35.pdf
Evaluarea tensiunii - DC 125V Tensiunea nominală - AC 240V
Serie GMB63 Alte nume 1864-1345
Numărul de polonezi 2 Tipul de montare DIN Rail
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) Not Applicable Tensiunea de iluminare (nominala) -
lumină None Ratingul curent 35A