GMB632PC32
Carlo GavazziCarlo Gavazzi
GMB632PC32 Image
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: GMB632PC32
Producator / Marca: Carlo Gavazzi
Descrierea produsului CIR BRKR THERM 32A 240VAC/125VDC
Foi de date: GMB632PC32.pdf
  • Mesaj
Specificațiile GMB632PC32
Număr parc GMB632PC32 Producător Carlo Gavazzi
Descriere CIR BRKR THERM 32A 240VAC/125VDC Condiții libere de stare / stare RoHS
cantitate valabila 1769 pcs Fișa cu date GMB632PC32.pdf
Evaluarea tensiunii - DC 125V Tensiunea nominală - AC 240V
Serie GMB63 Alte nume 1864-1344
Numărul de polonezi 2 Tipul de montare DIN Rail
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) Not Applicable Tensiunea de iluminare (nominala) -
lumină None Ratingul curent 32A