TD1A15TPH
CannonCannon
Cannon
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: TD1A15TPH
Producator / Marca: Cannon
Descrierea produsului CONN D-SUB PLUG 15P PNL MNT SLDR
Foi de date:
Statutul RoHs Furnizor nedefinit / furnizor nedefinit
Starea stocului 122 pcs stock
Barca din Hong Kong
Calea de transport DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 122 pcs
Preț de referință (în dolari SUA)
20 pcs
  • Mesaj
Specificațiile TD1A15TPH
Număr parc TD1A15TPH Producător Cannon
cantitate valabila 122 pcs Fișa cu date
Sârmă ecartament - Voltaj 200V
terminare Solder Dimensiunea cofetului, aspectul conectorului 2 (DA, A)
Materialul Shell, Finish Aluminum, Nickel Plated, Electroless Serie 24308-Style, TD1
ambalare - Temperatura de Operare -
Număr de rânduri 2 Numărul de poziții 15
Tipul de montare Panel Mount, Through Hole Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Ingress Protection - Materialul carcasei -
Flansa Caracteristică Housing/Shell (Unthreaded) Caracteristici Filter, Shielded
descriere detaliata 15 Position D-Sub Plug, Male Pins Connector Ratingul curent 7.5A