TD1A15LSMC
CannonCannon
Cannon
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: TD1A15LSMC
Producator / Marca: Cannon
Descrierea produsului CONN D-SUB RCPT 15P PNL MNT SLDR
Foi de date:
Statutul RoHs Furnizor nedefinit / furnizor nedefinit
Starea stocului 97 pcs stock
Barca din Hong Kong
Calea de transport DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 97 pcs
Preț de referință (în dolari SUA)
20 pcs
  • Mesaj
Specificațiile TD1A15LSMC
Număr parc TD1A15LSMC Producător Cannon
cantitate valabila 97 pcs Fișa cu date
Sârmă ecartament - Voltaj 100V
terminare Solder Dimensiunea cofetului, aspectul conectorului 2 (DA, A)
Materialul Shell, Finish Aluminum, Nickel Plated, Electroless Serie 24308-Style, TD1
ambalare - Temperatura de Operare -
Număr de rânduri 2 Numărul de poziții 15
Tipul de montare Panel Mount, Through Hole Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Ingress Protection - Materialul carcasei -
Flansa Caracteristică Board Side Caracteristici Filter, Shielded
descriere detaliata 15 Position D-Sub Receptacle, Female Sockets Connector Ratingul curent 7.5A