PV75W14-12PL
Prezentarea produsului
Număr parc: PV75W14-12PL
Producator / Marca: Cannon
Descrierea produsului CONN PLUG HSG MALE 12POS INLINE
Foi de date:
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
Starea stocului 650 pcs stock
Barca din Hong Kong
Calea de transport DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 650 pcs
Preț de referință (în dolari SUA)
25 pcs
  • Mesaj
Specificațiile PV75W14-12PL
Număr parc PV75W14-12PL Producător Cannon
Descriere CONN PLUG HSG MALE 12POS INLINE Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 650 pcs Fișa cu date
Tip For Male Pins ecranare Shielded
Dimensiunea Shell, MIL - Shell Size - Introduceți 14-12
Shell Material Aluminum Alloy Shell Finish Chromate over Cadmium
Serie PV ambalare Bulk
Orientare N (Normal) Temperatura de Operare -55°C ~ 200°C
Numărul de poziții 12 Notă Contacts Not Included
Tipul de montare Free Hanging (In-Line) Caracteristică de montare -
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Material Inflamabilitate -
Ingress Protection Environment Resistant include -
Culoarea carcasei Olive Drab Caracteristici Coupling Nut
Tipul de fixare Bayonet Lock descriere detaliata 12 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Coupling Nut
Cuplarea materialului piuliței, placare Aluminum Alloy, Olive Drab Chromate over Cadmium Diametrul piuliței de cuplare 1.183" (30.05mm)