PV75W14-12P
Prezentarea produsului
Număr parc: PV75W14-12P
Producator / Marca: Cannon
Descrierea produsului CONN PLUG MALE 12POS GOLD CRIMP
  • Mesaj
Specificațiile PV75W14-12P
Număr parc PV75W14-12P Producător Cannon
Descriere CONN PLUG MALE 12POS GOLD CRIMP Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 6847 pcs Fișa cu date
Voltaj - terminare Crimp
ecranare Shielded Dimensiunea Shell, MIL -
Shell Size - Introduceți 14-12 Shell Material Aluminum Alloy
Shell Finish Olive Drab Cadmium Serie PV
ambalare Bulk Alte nume 067864-0011
IPV75W14-12P
IPV75W14-12P-ND
PV75W1412P-ND
Orientare N (Normal) Temperatura de Operare -55°C ~ 200°C
Numărul de poziții 12 Tipul de montare Free Hanging (In-Line)
Ingress Protection - Caracteristici -
Tipul de fixare Bayonet Lock descriere detaliata 12 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp Gold