PV75L12-10SL
Prezentarea produsului
Număr parc: PV75L12-10SL
Producator / Marca: Cannon
Descrierea produsului CONN PLUG HSG FMALE 10POS INLINE
Foi de date:
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
Starea stocului 761 pcs stock
Barca din Hong Kong
Calea de transport DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 761 pcs
  • Mesaj
Specificațiile PV75L12-10SL
Număr parc PV75L12-10SL Producător Cannon
Descriere CONN PLUG HSG FMALE 10POS INLINE Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 761 pcs Fișa cu date
Tip For Female Sockets ecranare Shielded
Dimensiunea Shell, MIL - Shell Size - Introduceți 12-10
Shell Material Aluminum Alloy Shell Finish Electroless Nickel
Serie PV ambalare Bulk
Orientare N (Normal) Temperatura de Operare -55°C ~ 200°C
Numărul de poziții 10 Notă Contacts Not Included
Tipul de montare Free Hanging (In-Line) Caracteristică de montare -
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Material Inflamabilitate -
Ingress Protection Environment Resistant include -
Culoarea carcasei Silver Caracteristici Coupling Nut
Tipul de fixare Bayonet Lock descriere detaliata 10 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Coupling Nut
Cuplarea materialului piuliței, placare Aluminum Alloy, Electroless Nickel Diametrul piuliței de cuplare 1.043" (26.49mm)
Tip de contact Crimp Dimensiunea contactului 20
Contact Formă Circular Tip conector Plug Housing
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
PV75L10-6SL
PV75L10-6SL
Producători: Cannon
Descriere: CONN PLUG HSNG FMALE 6POS INLINE
In stoc: 719 pcs
Descarca:
RFQ
PV75L12-10P
PV75L12-10P
Producători: Cannon
Descriere: CONN PLUG MALE 10POS GOLD CRIMP
In stoc: 393 pcs
Descarca:
RFQ
PV75L12-10S
PV75L12-10S
Descriere: CONN PLUG FMALE 10POS GOLD CRIMP