PV75L12-10P
CannonCannon
Cannon
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: PV75L12-10P
Producator / Marca: Cannon
Descrierea produsului CONN PLUG MALE 10POS GOLD CRIMP
Foi de date:
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
Starea stocului 393 pcs stock
Barca din Hong Kong
Calea de transport DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 393 pcs
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
  • Mesaj
Specificațiile PV75L12-10P
Număr parc PV75L12-10P Producător Cannon
Descriere CONN PLUG MALE 10POS GOLD CRIMP Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 393 pcs Fișa cu date
Voltaj - terminare Crimp
ecranare Shielded Dimensiunea Shell, MIL -
Shell Size - Introduceți 9-35 Shell Material Aluminum Alloy
Shell Finish Electroless Nickel Serie PV
ambalare Bulk Alte nume 067231-0005
IPV75L12-10P
IPV75L12-10P-ND
PV75L1210P-ND
Orientare N (Normal) Temperatura de Operare -55°C ~ 200°C
Numărul de poziții 10 Tipul de montare Free Hanging (In-Line)
Ingress Protection - Caracteristici -
Tipul de fixare Bayonet Lock descriere detaliata 10 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp Gold