PV74W14-19PW
Prezentarea produsului
Număr parc: PV74W14-19PW
Producator / Marca: Cannon
Descrierea produsului CONN RCPT MALE 19POS GOLD CRIMP
Foi de date:
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
Starea stocului 750 pcs stock
Barca din Hong Kong
Calea de transport DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 750 pcs
Preț de referință (în dolari SUA)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Mesaj
Specificațiile PV74W14-19PW
Număr parc PV74W14-19PW Producător Cannon
Descriere CONN RCPT MALE 19POS GOLD CRIMP Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 750 pcs Fișa cu date
Voltaj - terminare Crimp
ecranare - Dimensiunea Shell, MIL -
Shell Size - Introduceți 12-3 Shell Material Aluminum Alloy
Shell Finish Olive Drab Cadmium Serie PV
ambalare Bulk Alte nume IPV74W14-19PW
PV74W1419PW
Orientare W Temperatura de Operare -55°C ~ 200°C
Numărul de poziții 19 Tipul de montare Panel Mount
Ingress Protection - Caracteristici -
Tipul de fixare Bayonet Lock descriere detaliata 19 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Gold