PV74W14-19PL
CannonCannon
Cannon
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: PV74W14-19PL
Producator / Marca: Cannon
Descrierea produsului CONN RCPT HSG MALE 19POS PNL MT
Foi de date:
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
Starea stocului 610 pcs stock
Barca din Hong Kong
Calea de transport DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 610 pcs
Preț de referință (în dolari SUA)
25 pcs
  • Mesaj
Specificațiile PV74W14-19PL
Număr parc PV74W14-19PL Producător Cannon
Descriere CONN RCPT HSG MALE 19POS PNL MT Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 610 pcs Fișa cu date
Tip For Male Pins ecranare Unshielded
Dimensiunea Shell, MIL - Shell Size - Introduceți 14-19
Shell Material Aluminum Alloy Shell Finish Chromate over Cadmium
Serie PV ambalare Bulk
Orientare N (Normal) Temperatura de Operare -55°C ~ 200°C
Numărul de poziții 19 Notă Contacts Not Included
Tipul de montare Panel Mount Caracteristică de montare Bulkhead - Front Side Nut
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Material Inflamabilitate -
Ingress Protection Environment Resistant include -
Culoarea carcasei Olive Drab Caracteristici -
Tipul de fixare Bayonet Lock descriere detaliata 19 Position Circular Connector Receptacle Housing Panel Mount