PV74W12-10S
Prezentarea produsului
Număr parc: PV74W12-10S
Producator / Marca: Cannon
Descrierea produsului CONN RCPT FMALE 10POS GOLD CRIMP
  • Mesaj
Specificațiile PV74W12-10S
Număr parc PV74W12-10S Producător Cannon
Descriere CONN RCPT FMALE 10POS GOLD CRIMP Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 5377 pcs Fișa cu date
Voltaj - terminare Crimp
ecranare - Dimensiunea Shell, MIL -
Shell Size - Introduceți 12-3 Shell Material Aluminum Alloy
Shell Finish Olive Drab Cadmium Serie PV
ambalare Bulk Alte nume 067855-0002
IPV74W12-10S
IPV74W12-10S-ND
PV74W1210S-ND
Orientare N (Normal) Temperatura de Operare -55°C ~ 200°C
Numărul de poziții 10 Tipul de montare Panel Mount
Ingress Protection - Caracteristici -
Tipul de fixare Bayonet Lock descriere detaliata 10 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Gold