PV74W10-6P
CannonCannon
Cannon
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: PV74W10-6P
Producator / Marca: Cannon
Descrierea produsului CIRCULAR
Foi de date:
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
Starea stocului 575 pcs stock
Barca din Hong Kong
Calea de transport DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 575 pcs
Preț de referință (în dolari SUA)
25 pcs
  • Mesaj
Specificațiile PV74W10-6P
Număr parc PV74W10-6P Producător Cannon
Descriere CIRCULAR Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 575 pcs Fișa cu date
Serie * Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited)
Expediere
FEDEX www.FedEx.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
DHL www.DHL.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
UPS www.UPS.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
TNT www.TNT.com De la 35.00 dolari taxa de transport de bază depinde de zona și țara.
FedexDHLUPSTNT
GARANȚIE DE VÂNZARE AFERENTĂ
Etichete asemănătoare
produse asemanatoare
PV74R14-4S
PV74R14-4S
Producători: Cannon
Descriere: CONN RCPT FMALE 4POS GOLD CRIMP
In stoc: 436 pcs
Descarca:
RFQ
PV74W12-10P
PV74W12-10P
Producători: Cannon
Descriere: CONN RCPT MALE 10POS GOLD CRIMP
In stoc: 6543 pcs
Descarca:
RFQ
PV74W12-10PL
PV74W12-10PL
Descriere: CONN RCPT HSG MALE 10POS PNL MT
In stoc: 704 pcs
PV74R16-26P
PV74R16-26P
Descriere: CONN RCPT MALE 26POS GOLD CRIMP
In stoc: 503 pcs
PV74W10-6PL
PV74W10-6PL
Descriere: CONN RCPT HSG MALE 6POS PNL MT