PV74L12-10SL
CannonCannon
Cannon
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: PV74L12-10SL
Producator / Marca: Cannon
Descrierea produsului CONN RCPT HSG FMALE 10POS PNL MT
Foi de date:
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
Starea stocului 599 pcs stock
Barca din Hong Kong
Calea de transport DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 599 pcs
Preț de referință (în dolari SUA)
25 pcs
  • Mesaj
Specificațiile PV74L12-10SL
Număr parc PV74L12-10SL Producător Cannon
Descriere CONN RCPT HSG FMALE 10POS PNL MT Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 599 pcs Fișa cu date
Tip For Female Sockets ecranare Unshielded
Dimensiunea Shell, MIL - Shell Size - Introduceți 12-10
Shell Material Aluminum Alloy Shell Finish Electroless Nickel
Serie PV ambalare Bulk
Orientare N (Normal) Temperatura de Operare -55°C ~ 200°C
Numărul de poziții 10 Notă Contacts Not Included
Tipul de montare Panel Mount Caracteristică de montare Bulkhead - Front Side Nut
Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL) 1 (Unlimited) Material Inflamabilitate -
Ingress Protection Environment Resistant include -
Culoarea carcasei Silver Caracteristici -
Tipul de fixare Bayonet Lock descriere detaliata 10 Position Circular Connector Receptacle Housing Panel Mount