PV74L12-10P
ITT Cannon, LLCITT Cannon, LLC
ITT Cannon, LLC
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: PV74L12-10P
Producator / Marca: Cannon
Descrierea produsului CONN RCPT 10POS JAM NUT W/PINS
Foi de date: PV74L12-10P.pdf
Statutul RoHs Conține plumb / RoHS neconform
  • Mesaj
Specificațiile PV74L12-10P
Număr parc PV74L12-10P Producător ITT Cannon, LLC
Descriere CONN RCPT 10POS JAM NUT W/PINS Condiții libere de stare / stare RoHS Conține plumb / RoHS neconform
cantitate valabila 2838 pcs Fișa cu date PV74L12-10P.pdf
Tensiune - evaluat - Introduceți atribute -
Materialul Shell, Finish - Serie MIL-DTL-26482 Series II, PV
Starea RoHS Bulk Alte nume 066838-0005
IPV74L12-10P
IPV74L12-10P-ND
PV74L1210P-ND
Temperatura de Operare -55°C ~ 200°C Numărul de poziții 10
Tipul de montare Panel Mount, Bulkhead - Front Side Nut Codul producătorului PV74L12-10P
Diametru mare furnizat 12-10 Caracteristici -
Descriere extinsă 10 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Gold Descriere CONN RCPT 10POS JAM NUT W/PINS