MTB1-21PAL80
CannonCannon
Cannon
Imaginea poate fi reprezentată. Vedeți specificațiile pentru detalii despre produs.
Prezentarea produsului
Număr parc: MTB1-21PAL80
Producator / Marca: Cannon
Descrierea produsului MICRO
Foi de date: MTB1-21PAL80.pdf
Statutul RoHs Furnizor nedefinit / furnizor nedefinit
Starea stocului 920 pcs stock
Barca din Hong Kong
Calea de transport DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 920 pcs
Preț de referință (în dolari SUA)
15 pcs
  • Mesaj
Specificațiile MTB1-21PAL80
Număr parc MTB1-21PAL80 Producător Cannon
Descriere MICRO Condiții libere de stare / stare RoHS Furnizor nedefinit / furnizor nedefinit
cantitate valabila 920 pcs Fișa cu date MTB1-21PAL80.pdf
Voltaj - terminare Solder
Stil Board to Cable/Wire invaluindu Unshrouded
Serie MTB Row Spacing - împerecherea -
Pitch - Împerechere 0.050" (1.27mm) ambalare Bulk
Lungimea totală de contact - Alte nume 095290-0015
Temperatura de Operare -55°C ~ 150°C Număr de rânduri 1
Numărul de poziții încărcate All Numărul de poziții 21
Tipul de montare Through Hole, Right Angle Material Inflamabilitate -
Materialul de izolație Diallyl Phthalate (DAP) Înălțimea izolației 0.100" (2.54mm)
Culoarea izolației - Ingress Protection -
Caracteristici - Tipul de fixare Push-Pull
descriere detaliata Connector Header Through Hole, Right Angle 21 position 0.050" (1.27mm) Ratingul curent 3A